Новини

Новий директор інклюзивно-ресурсного центру комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

28 серпня 2023 року розпорядженням Первомайського міського голови від 28.08.2023 №196-к призначена на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Первомайської міської ради Харківської області Таран Анна Володимирівна, яку сьогодні було представлено колективу.

17:04 28.08.2023

Новий директор комунального закладу «Первомайський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №14 «Барвінок»

28 серпня 2023 року Первомайським міським головою М.М. Бакшеєвим, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Н.П. Харченко та заступником начальника відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області С.Ю.Гусєвою була представлена колективу нова директорка комунального закладу «Первомайський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №14 «Барвінок» комбінованого типу Первомайської міської ради Харківської області» Кльофас Наталя Миколаївна, яка була призначена на посаду наказом по відділу освіти від 25 серпня 2023 року №83-к.

16:58 28.08.2023

День Незалежності України!

Щиро вітаємо всіх освітян із визначним святом – Днем незалежності України! Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичимо Вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

09:20 24.08.2023

Ноутбуки для закладів освіти громади

Завдяки місту-побратиму Чортків та міжнародній співпраці зі швейцарською Асоціацією сталого розвитку 2НІТ, між закладами освіти, комунальним підприємством "Спорт для всіх" та відділом освіти Виконавчого комітету Первомайської міської ради були розподілені вісім ноутбуків.

15:22 13.07.2023

Колегія відділу освіти

27 червня 2023 року пройшло засідання колегії відділу освіти, де були розглянуті наступні питання:

11:12 28.06.2023

Про проект «Облаштування прихистків – покращення умов перебування ВПО та дітей»

Благодійна організація «Первомайський міський благодійний фонд “Джерело”» з проєктом «Облаштування прихистків – покращення умов перебування ВПО та дітей» стала переможцем у конкурсі грантів на здійснення ремонтних робіт у прихистках для ВПО в межах програми «Разом ми – Шелтер», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для України.

10:16 16.06.2023

Освіта в Первомайській громаді. Інтерв’ю мера міста

Єдина школа, яка має бомбосховище в Первомайській громаді – Грушинська, розповів в інтерв’ю журналісту ТРК «Надія» Олені Салацькій міський голова Микола Бакшеєв. Очільник громади також повідомив, що за останні декілька років відділ освіти не прийняв жодного молодого вчителя. Тож, дізнайтесь: яким чином взагалі був створений освітній процес в Первомайській громаді під час війни? Скільки вчителів-переселенців прийняла громада? Чи є результативним он-лайн навчання на думку мера міста?

10:11 15.06.2023

Методичний івент - Випуск №3

8 червня 2023 року Центр професійного розвитку педагогічних працівників Первомайської міської ради провели пряму youtube-трансляцію підсумкового методичного івенту для педагогічних працівників громади.

10:36 09.06.2023

Нарада керівників закладів освіти

29 травня 2023 року відбулась нарада керівників закладів освіти Первомайської міської територіальної громади, де було розглянуто такі питання:

15:00 29.05.2023