Нарада керівників закладів освіти

Дата: 30.11.2021 15:03

30 листопада 2021 року відбулась нарада керівників закладів освіти, де були розглянуті наступні питання:

• Про підсумки проведення обліку дітей шкільного віку та учнів у 2021 році (Гусєва С.Ю.)
  • Про роботу закладів загальної середньої освіти з обліку продовження навчання та працевлаштування випускників 2021 року (Гусєва С.Ю.)
  • Про психологічний супровід забезпечення безпеки життєдіяльності, збереження здоров'я дітей та учнів у  закладах дошкільної та загальної середньої освіти освіти (Погрецька Л.М.)
  • Про стан забезпечення учнів 4-х та 8-х класів закладів загальної середньої освіти основними підручниками (Марченко А.О.)
  • Аналіз функціонування сайтів закладів освіти (Гусєва С.Ю., Дунаєва О.А., Марченко А.О.)