Засідання колегії

Дата: 29.12.2021 14:47

29 грудня 2021 року у відділі освіти в онлайн форматі пройшло засідання колегії, де були розглянуті наступні питання:

• Про виконання рішень колегії відділу освіти (Гусєва С.Ю.
  • Про роботу відділу освіти зі зверненнями громадян та з питань виконання Закону України «Про запобігання корупції» упродовж 2021 року (Васильєва Т.Л.)
  • Про результати проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень учнів у 2021 році (Гусєва С.Ю.)
  • Про підсумки виконання міської Програми «Обдаровані діти закладів освіти м. Первомайський на 2019-2021 роки» (Антонова Л.М.)
  • Про виконання плану роботи відділу освіти у 2021 році і погодження річного плану роботи на 2022 рік (Гусєва С.Ю.)