Нарада керівників закладів освіти

Дата: 26.10.2022 11:30

26 жовтня 2022 року відбулась нарада керівників закладів освіти Первомайської міської територіальної громади, де було розглянуто такі питання:

• Про підсумки проведення профілактичних медичних оглядів школярів та працівників закладів освіти перед початком навчального року (Дунаєва О.А.)
  • Аналіз натуральних показників щодо цільового використання бюджетних коштів по енергоносіям у закладах освіти (Петришена М.В.)
  • Про результати моніторингу кількісного і якісного складу педагогічних працівників закладів освіти (Васильєва Т.Л.)
  • Про роботу закладів загальної середньої освіти з обліку продовження навчання та працевлаштування випускників 2022 року (Гусєва С.Ю.)
  • Про атестацію педагогічних кадрів закладів освіти (Бігун О.А.)
  • Про особливості проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2022/2023 навчальному році (Антонова Л.М.)
  • Про результати проведення в Первомайській громаді серії тренінгів про цілі сталого розвитку ООН, обговорення ідей, напрацьованих молоддю громади (Шаповалов О.О.)