Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2023 09:37

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – чудове свято дитинства, радості та надії.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього.

Усі дитячі права та свободи відображені у Декларації прав дитини, яку було прийнято Генеральною Асамблеєю ООН у 1959 році. Вона проголошує рівні права дітей у галузі виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного та духовного розвитку. Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей та сприяти їхній реалізації.

Відділ освіти Первомайської міської ради Харківської області вітає всіх дітей з цим яскравим святом та бажає щасливого дитинства, здійснення дитячих мрій та успіхів у навчанні!