Про проект «Облаштування прихистків – покращення умов перебування ВПО та дітей»

Дата: 16.06.2023 10:16

Благодійна організація «Первомайський міський благодійний фонд “Джерело”» з проєктом «Облаштування прихистків – покращення умов перебування ВПО та дітей» стала переможцем у конкурсі грантів на здійснення ремонтних робіт у прихистках для ВПО в межах програми «Разом ми – Шелтер», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для України.

Заходи: капітальний ремонт харчоблока комунального закладу «Первомайський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №16 “Усмішка” Первомайської міської ради Харківської області», придбання обладнання та меблів для харчоблока.

Цільова аудиторія проєкту: особи, які проживають в прихистку, а саме внутрішньо-переміщені особи та особи, які постраждали від військових дій. А також представники вразливих груп населення та люди з інвалідністю.

Тривалість проєкту: 4 місяці.