Допомога закладам освіти від GIZ

Дата: 15.09.2023 15:47

В рамках проекту німецького товариства міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» під назвою «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», закладам освіти Первомайської міської громади, які беруть активну участь у Консультаційній підтримці у сфері інформаційних технологій для удосконалення послуг, що проваджується GIZ, було надано 34 ноутбуки та 57 планшетів для організації дистанційного навчання.

Планшети призначені для дітей, які потрапили в складні життєві обставини (сироти, напівсироти, діти з багатодітних сімей, ВПО) і мають гостру потребу в обладнанні для отримання освіти.

Заклад освіти Ноутбуки Планшети
1 Комунальний заклад "Первомайський ліцей № 3 "Успіх" Первомайської міської ради Харківської області" 15 23
2 Комунальний заклад «Первомайський ліцей №7 Первомайської міської ради Харківської області» 13 25
3 Комунальний заклад "Первомайський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №10 "Ромашка" Первомайської міської ради Харківської області" 6 9