Освітній проєкт "Цінність закладу освіти: історія та сучасність"

Дата: 25.09.2023 11:10

З метою вивчення історії становлення та розвитку закладу освіти у подіях, фактах, особах, фотодокументах відділ освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради з КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" ініціювали освітній проєкт "Цінність закладу освіти: історія та сучасність".

Вашій увазі "Історія становлення закладу освіти: КЗ "Первомайський ліцей №6 Первомайської міської ради Харківської області"

"Першого вересня 1983 року, напередодні нового навчального року, у селищі Первомайський введено в експлуатацію нову, шосту вже за рахунком середню школу, на 1176 учнів. Збудована вона на кошти виробничого об’єднання «Хімпром». Посилання