Відкриття класів безпеки

Дата: 27.09.2023 15:23

27 вересня 2023 року на виконання «Регіонального плану заходів щодо створення класів безпеки у закладах освіти Харківської області на 2023 рік» з метою створення умов для формування в учнів здоров’язбережувальних компетентностей, знань правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту; алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, надання домедичної допомоги; формування у дітей культури безпечної поведінки, у комунальних закладах «Первомайський ліцей №2 Первомайської міської ради Харківської області» та «Первомайський ліцей №5 Первомайської міської ради Харківської області» були відкриті «класи безпеки»

Це Всеукраїнський проєкт, який реалізується спільними зусиллями Міністерства освіти України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та органів місцевого самоврядування.

Директори ліцеїв Сергій Жовновацький та Оксана Стоцька провели презентацію «класів безпеки» разом з міським головою Миколою Бакшеєвим, начальником відділу освіти Аліною Садченко у присутності провідного інспектора ВЗНС Лозівського РУ ДСНС України у Харківській області Анастасії Фурсенко.