Відкриття класів безпеки

Дата: 30.11.2023 16:24

30 жовтня 2023 року на виконання «Регіонального плану заходів щодо створення класів безпеки у закладах освіти Харківської області на 2023 рік» та метою створення сприятливих умов для формування в учнів здоров’язбережувальних компетентностей, знань правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту; алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, надання домедичної допомоги; формування у дітей культури безпечної поведінки, у комунальних закладах «Первомайський ліцей №7 Первомайської міської ради Харківської області», «Первомайський ліцей №3 Первомайської міської ради Харківської області» та Грушинській філії Первомайського ліцею №3 були відкриті «класи безпеки».