28.11.2023: Нарада керівників закладів освіти

Дата: 01.12.2023 10:57

28 листопада 2023 року відбулась нарада керівників закладів освіти Первомайської міської територіальної громади, де було розглянуто наступні  питання:

1. Про підсумки проведення обліку дітей шкільного віку та учнів (доповідач Світлана Гусєва).
  2. Про організацію та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних (доповідач Тетяна Васильєва).
  3. Про стан травматизму у побуті та під час освітнього процесу серед працівників та учнів ЗО, організацію роботи з охорони праці та профілактики травматизму у 2023 році (доповідач Володимир Оленич).
  4. Про результати анкетування педагогічних працівників ЗЗСО щодо здійснення дистанційного навчання (доповідач Любов Погрецька).
  5. Аналіз функціонування сайтів закладів освіти. Доповідачі: