Тематичне засідання «Перспективи професійного розвитку учителя основ здоров’я в умовах сьогодення»

Дата: 11.09.2024 14:14

Фото без опису11 вересня 2024 року на базі ТМО вчителів предмету «Основи здоров’я» відбулось важливе засідання під тематичним вектором «Перспективи професійного розвитку учителя основ здоров’я в умовах сьогодення». Захід зібрав педагогів, зацікавлених у впровадженні нових методик та підходів у навчанні, а також у підвищенні своєї професійної компетентності.

У рамках науково-методичного блоку було проведено педагогічний вояж під назвою «Все нове у педагогіці в Україні…». Учасники засідання розглянули низку актуальних питань:

• Луць Л.Л., керівник ТМО, представила тему «Державний стандарт базової середньої освіти 5-9 класи Нової української школи: 7 класи – виклик сьогодення». Учасники ознайомились з особливостями нових стандартів та викликами, які постають перед вчителями у рамках реформи освіти.
  • Захарова Т.В., учитель ліцею №3 «Успіх», розкрила тему «Педагогіка партнерства як етична складова та основа формування інноваційного освітнього простору Нової української школи», підкресливши важливість співпраці між учителем, учнем та батьками.
  • Майстренко О.В., учитель ліцею №5, поділилась досвідом використання технології розвитку критичного мислення в освітньому процесі НУШ, що є ключовим елементом у формуванні сучасних освітніх підходів.
  • Климентьєва Я.Л., учитель ліцею №7, представила практичні аспекти асинхронного навчання, зокрема контролю і перевірки знань, що є важливим інструментом в умовах дистанційного та змішаного навчання.

У ході засідання Луць Л.Л., керівник ТМО, ознайомила учасників з методичними рекомендаціями щодо організації навчання здобувачів освіти у здоров’язбережувальній галузі у 2024-2025 навчальному році. Окрему увагу було приділено Наказам МОНУ № 1093 від 02.08.2024 року «Про затвердження рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання» та № 1120 від 09.08.2024 року «Про внесення змін до типової освітньої програми для 5-9 класів ЗЗСО».

На завершення засідання були підведені підсумки роботи та вироблені рекомендації щодо подальшої діяльності. Учасники також пройшли вихідне діагностування, що допомогло оцінити рівень засвоєння матеріалу та визначити напрями для подальшого вдосконалення.

Засідання стало важливим етапом у підготовці вчителів до нового навчального року, забезпечивши їх необхідними знаннями та інструментами для ефективної роботи в умовах сьогодення.

Тримаємо освітній фронт разом!

Фото без опису     Фото без опису