Міський фестиваль ораторського мистецтва за темою «Доки живе душа народу – народ безсмертний (П.Загребельний»

Дата: 25.09.2024 14:14

Фото без опису

На виконання обласної Програми розвитку освіти «Освіта незламної Харківщини» на 2024-2028 роки, Регіональної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2024-2028 роки, затверджених рішенням Харківської обласної ради від 20 лютого 2024 року за № 787-VIІІ та № 785-VІІІ, із нагоди 100-річчя Павла Загребельного 25 вересня 2024 року на базі КЗ «Первомайський ліцей №5 Первомайської міської ради Харківської області» з використанням онлайн-сервісів був проведений щорічний міський фестиваль ораторського мистецтва за темою «Доки живе душа народу – народ безсмертний (П.Загребельний)».

У фестивалі взяли участь учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти Первомайської міської територіальної громади.

Під час виступів учасники змогли повно розкрити тему «Доки живе душа народу – народ безсмертний (П.Загребельний)», логічно побудувати свої виступи, вміло дібрати влучні цитати, врахувати мовленнєву ситуацію. Їхні промови відрізнялися оригінальністю, переконливістю, лексичним багатством.

Журі відмітило якісний рівень підготовки учасників, змістовність виступів. Оригінальність стилю викладу продемонструвала учениця 10-Б класу Вероніка ФЕДОРИК (ліцей №5) – її було визначено переможницею міського фестивалю ораторського мистецтва.
Бажаємо успіхів Вероніці у подальшій боротьбі на обласному етапі фестивалю ораторського мистецтва!

Фото без опису     Фото без опису