Новини

Навчання під час війни: ЮНІСЕФ доставив майже 29 тисяч ноутбуків для українських школярів

У листопаді 2023 року ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством освіти і науки України надав майже 29 тисяч ноутбуків, щоб учні середнього та старшого шкільного віку з 10 областей отримали доступ до освіти.

09:00 30.04.2024

Семінар-практикум територіально-методичного об’єднання вчителів біології, екології та природознавства

26 квітня 2024 року на базі Первомайського ліцею №3 «Успіх» відбувся семінар-практикум ТМО вчителів біології, екології та природознавства (керівник – Ірина БУГАЄНКО, ліцей №3) з теми «Урок біології з використанням технологій дистанційного навчання під час обмежувального періоду в умовах воєнного стану».

14:16 29.04.2024

26 квітня – 38-мі роковини аварії на Чорнобильській атомній електростанції

26 квітня в світі згадують жертв катастрофи на Чорнобильській атомній станції, що сталася в 1986 році. Вона стала найбільшою не тільки по кількості громадян, які брали участь у ліквідації її наслідків, а також найбільшою за кількістю жертв і пошкоджень, які були нанесені економіці та довкіллю України.

10:01 26.04.2024

Семінар-практикум для директорів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти Первомайської міської територіальної громади

25 квітня 2024 року на базі КУ «ЦПРПП» відбувся захоплюючий семінар-практикум для директорів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти Первомайської МТГ на тему «Підвищення якості освітнього процесу шляхом формування екологічної свідомості дітей».

10:00 25.04.2024

Інструктивно-методична нарада директорів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти Первомайської міської територіальної громади

Учасники інструктивно-методичної наради директорів та вихователів-методистів ЗДО Первомайської МТГ, що відбулася 23 квітня 2024 року на базі КУ «ЦПРПП», обговорили низку важливих питань, спрямованих на покращення якості дошкільної освіти. Під час зустрічі було висвітлено наступне:

10:00 23.04.2024

Семінар-практикум щодо впровадження системного підходу до формування культури здорового та безпечного способу життя в освітньому середовищі

З метою підвищення професійної компетентності керівників закладів освіти та їх заступників з НВР 22 квітня 2024 року відбувся семінар-практикум щодо впровадження системного підходу до формування культури здорового та безпечного способу життя в освітньому середовищі на базі ліцею №3 «Успіх».

10:00 22.04.2024