Методичний івент - Випуск №3

8 червня 2023 року Центр професійного розвитку педагогічних працівників Первомайської міської ради провели пряму youtube-трансляцію підсумкового методичного івенту для педагогічних працівників громади.

10:36 09.06.2023

Нарада керівників закладів освіти

29 травня 2023 року відбулась нарада керівників закладів освіти Первомайської міської територіальної громади, де було розглянуто такі питання:

15:00 29.05.2023

Результати та особливості минулого навчального року

Навчальний рік добігає кінця. Ліцеї Первомайської громади випускають 197 одинадцятикласників, за високі досягнення у навчанні 19 з них будуть нагороджені золотими та срібними медалями. Начальниця міського відділу освіти не виключає, що новий навчальний рік діти розпочнуть за партами в навчальних закладах. Це стане можливим лише за умов облаштування в закладах освіти найпростіших укриттів. Хто може профінансувати таке відновлення - дізнавайтесь в матеріалі.

15:18 27.05.2023

День вишиванки!

Освітяни Первомайської міської територіальної громади відзначили День вишиванки яскравою фотосесією.

12:22 18.05.2023

Нарада керівників закладів освіти

25 квітня 2023 року відбулась нарада керівників закладів освіти Первомайської міської територіальної громади, де було розглянуто такі питання:

15:53 25.04.2023

В рамках міжнародного співробітництва між Первомайською МТГ та польським містом Губін Кросненського повіту Любуського воєводства відділ освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради ініціює реалізацію проєкту «Інтеграція учасників освітнього процесу Первомайської міської територіальної громади в європейський освітньо-культурний простір шляхом їх залучення до шкільних Євроклубів та ХАБів».

10:09 19.04.2023

В Україні запрацював мобільний додаток Reunite Ukraine, створений для пошуку дітей

Основною функцією мобільного додатку «Reunite Ukraine» є пошук дітей, які безвісти зникли, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі чи тимчасово окупованих територій України.

08:41 19.04.2023

Колегія відділу освіти

06 квітня в online-режимі відбулась колегія відділу освіти де були розглянуті наступні питання:

15:24 06.04.2023