День вишиванки!

Освітяни Первомайської міської територіальної громади відзначили День вишиванки яскравою фотосесією.

12:22 18.05.2023

Нарада керівників закладів освіти

25 квітня 2023 року відбулась нарада керівників закладів освіти Первомайської міської територіальної громади, де було розглянуто такі питання:

15:53 25.04.2023

В рамках міжнародного співробітництва між Первомайською МТГ та польським містом Губін Кросненського повіту Любуського воєводства відділ освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради ініціює реалізацію проєкту «Інтеграція учасників освітнього процесу Первомайської міської територіальної громади в європейський освітньо-культурний простір шляхом їх залучення до шкільних Євроклубів та ХАБів».

10:09 19.04.2023

В Україні запрацював мобільний додаток Reunite Ukraine, створений для пошуку дітей

Основною функцією мобільного додатку «Reunite Ukraine» є пошук дітей, які безвісти зникли, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі чи тимчасово окупованих територій України.

08:41 19.04.2023

Колегія відділу освіти

06 квітня в online-режимі відбулась колегія відділу освіти де були розглянуті наступні питання:

15:24 06.04.2023

Навчання з питань безпечної поведінки під час збройного конфлікту

29 березня 2023 року Асоціація саперів України, в рамках реалізації спільного проєкту Міжнародного комітету порятунку (IRC), провела навчання з питань безпечної поведінки під час збройного конфлікту.

14:58 29.03.2023

Три роки онлайн навчання в Первомайській громаді

В умовах онлайн навчання ускладнюється адаптація першокласників, підготовка до державних підсумкових атестацій старшої школи. Та при цьому - покращуються навички самостійного пошуку необхідної інформації учасниками навчального процесу. Про все докладно розповідає начальниця Первомайського міського відділу освіти Аліна Садченко. матеріал ТРК "Надія"

10:48 15.03.2023